Nuotolinė gydytojų konsultacija internetu

Sveikata – didžiausias Jūsų turtas. Ne veltui iškilus bet kokioms sveikatos problemoms net ir kasdienius darbus atlikti darosi vis sunkiau. Tokias atvejais geriausia nelaukti ir kreiptis į gydytoją, kuris suteiks visą reikiamą pagalbą, kad vėl pastatytų jus ant kojų. Kai kada konsultacijos pas gydytojus tenka palūkėti, tad nuo šiol su norimais specialistais visais Jums rūpimais sveikatos klausimais galėsite pasitarti greičiau. Gydytojų konsultacija internetu – naujoji mūsų paslauga, kuri, tikimės, padės tada, kai labiausiai to reikia.

Kada reikalinga nuotolinė gydytojo konsultacija?

Nuotolinė gydytojo konsultacija bus tinkamas pasirinkimas, kai norėsite pasitarti dėl sveikatos problemų, kurioms nėra būtina gydytojo apžiūra – aptarti tyrimų rezultatus, gauti išrašą, pasikonsultuoti su gydytoju jus neraminančiais sveikatos klausimais. Jeigu jums reikalingas išsamus jūsų sveikatos įvertinimas, kviečiame registruotis įprastai konsultacijai šeimos medicinos ir odontologijos klinikoje RVL.

Kokią informaciją gydytojas suteiks konsultacijos metu?

 • Konsultacijos metu gydytojas gali aptarti pradinę jūsų sveikatos būklę.
 • Išrašyti receptą vaistams įsigyti;
 • Paskirti reikiamus tyrimus ar siuntimą kitų gydytojų konsultacijoms;
 • Aptarti tyrimų rezultatus;
 • Išrašyti ar pratęsti nedarbingumo pažymėjimą;
 • Išrašyti nėštumo ar motinystės atostogų pažymėjimą;
 • Atlikti kitas medicinines procedūras.

Kaip pasiruošti nuotolinei gydytojo konsultacijai?

Nuotolinė gydytojų konsultacija internetu – riboto laiko, todėl labai svarbu jai tinkamai pasiruošti.

 • Pasiruoškite tyrimų rezultatus, dantų rentgeno nuotrauką ar kitus gydytojų išrašus, kuriuos galėsite pateikti konsultuojančiam gydytojui.
 • Iš anksto pasiruoškite klausimus, kurių norėsite paklausti konsultuojančio gydytojo.
 • Patikrinkite interneto ryšį, įsitikinkite, jog tinkamai veikia garsas ir vaizdo kamera, jeigu nuspręsite konsultuotis su vaizdu.
 • Pasiruoškite rašiklį ir užrašų knygutę, kurioje galėsite užsirašyti gydytojo pasakytą informaciją: paskirtus tyrimus, fizinio vizito laiką ar kt.

Konsultuojantys gydytojai

Konsultacijos metu su jumis bendraus medicininį išsilavinimą turintys specialistai – įvairių sričių gydytojai. Kamuojant bendriems negalavimams, kviečiame kreiptis į šeimos gydytoją ar vaikų gydytoją – pediatrą; nerimaujant ar kenčiant nuo valgymo sutrikimų jums padės psichoterapeutai ar psichiatrai; suskaudus dantį – išsamią konsultaciją su patarimais suteiks odontologai. Konsultacijas taip pat teikia moterų bei vyrų ligų gydytojai – ginekologai bei urologai, alergologai, chirurgai, endodontai, burnos higienos specialistai ir kt.

Ištikus nelaimei, rimtoms sveikatos problemoms ar iškilus pavojui jūsų gyvybei prašome skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Scroll to Top